ÖVRIGT / Musikinstrument / Bastuba 10656136
nr 1065 6136
Bastuba
Bruno Klemm, nysilver, höjd: 88 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 19:19:55
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Bastuba
Kondition: slitage, skador
nr 1065 6136
Bastuba
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.300 kr |
måndag 31 oktober 2016 |